школа
Команда
Уляна Данилюк
Режиссер та викладач
Уляна — актриса, режисер, випускниця КНУТКіТ ім. Карпенка- Карого. Працювала 15 років у Київському театрі "Чорний квадрат", телевізійним режисером програм " Моя правда", " У пошуках істини" телеканал СТБ, знімається у кіно, пише вірші та сценарії.
Євгенія Негоденко
Педагог-психолог, перкусія
Евгенія Негоденко педагог психолог, перкусіоніст. Неймовірно творча особистість.Можливо тому в неї єдина мова з дітьми нашого театру, один шалений темпо ритм.
Лекції та практикуми в Театральній школі
ПЕРКУСІЯ
Одним із засобів надихнути дитину на ту чи іншу дію є використання музики. Одна з основних характеристик музик и є ритм. Використання музичного ритму дає можливість встановлення невербального контакту та включити в взаємодію дитину яка "випадає" з нього в ключі свого особистого темпу. Відомо що будь-яка дія розгортається у часі та займає певне місце. Тобто для композиції в якій беруть участь декілька дітей з різним особистим темпом можна залучити їх до однієї гри. Тим самим підготувати дітей до взаємодії на театральному майданчику. Перкусія чудовий інструмент для цього. Тому що можна компонувати короткі протяжні звуки з різкими та динамічними винаходячі нові музичні інструменти і простір для творчості , відслідковувати динаміку процесів дитини та регулювати психологічний тонус, рухову активність та проявлення особистісної активності дитини.
АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ
Напрямок театральної діяльності "Альтернативний актор" дозволяє перевести дітей з інвалідністю від учасників творчого процесу в «Альтернативних акторів» - виконавців. Альтернативний актор - людина (в нашому випадку-дитина) з інвалідністю яка методом «Про інклюзивний метод роботи з Альтернативним актором у інклюзивному театральному просторі» добре інтегрована в театральний колектив.«Про інклюзивний метод» націлений на інтеграцію дітей з особливими потребами у мистецьку та суспільну діяльність і є універсальним для формування базової творчої групи (100% від колективу) з дітей з інвалідністю без розподілу за діагнозами за рахунок розвитку індивідуальних творчих потенціалів.

Полягає у розподілі творчого процесу на два взаємно доповнюючи етапи за зазначеними напрямками : «Індивідуальний творчій рух» та «Альтернативний актор. Альтернативний театр». Напрямок діяльності "Індивідуальний творчій рух" направлений на виявлення індивідуальних творчих потенціалів, враховуючи нозологію дітей. У колоборації з педагогом психологом та менторами (викладачами з вокалу, хореографії, тощо) розробляються «Індивідуальні карти творчого руху дитини» враховуючи її психо- фізичні можливості, індивідуальний творчий потенціал. Важливо, що діагноз дитини має значення лише на початку творчого руху, коли формується індивідуальна карта. Фахівці мають визначити кількість годин ( індивідуальних та загальних занять для кожної дитини) враховуючи таланти дитини та нозологію.
Допомогти театру
Ви можете підтримати нас благодійним внеском, це допоможе нам розвиватися, створювати нові творчі проекти!
Ми будемо вдячні вам за будь-яку допомогу!
Ви можете відправити будь-яку комфортну для вас суму на рахунок нашої неприбуткової організаціі.

Основними напрямками діяльності Організації є:
- створення культурних продуктів за напрямком "Інклюзивне мистецтво"
- формування творчих платформ для розвитку культурно мистецьких процесів на місцевому, державному та міжнародному рівнях - розробка та впровадження авторської методики
- об'єднання зусиль громади, державних комерційних та некомерційних організацій у сфері культури та мистецтва
- участь в розробці та впровадження місцевих програм розвитку культури і мистецтв
- сприяння та участь у міжнародній співпраці у сфері культури та мистецтва

Також ми витрачаємо на:
- Хостінг та домен сайту
- Костюми та декорації для театру


Реквизити для благодійних внесків
Отримувач: ГО "Театральна спілка для дітей з інвалідністю"
ЄДРПОУ: 43141513
Банк отримувача: АТ КБ "ПриватБанк"
МФО: 321842
розрахунковий рахунок #UA543218420000026001020100480
картковий рахунок #5169 3305 2208 7581
АдресА
Мазепи 9: ВИшгород
Контакти
Телефон: +380 96 239 7438
Пошта
E-mail: perfeco.in.kilaba@gmail.com
Напишіть нам
І ми з радістю відповімо щодо співпраці та коллаборацій і відповімо на будь-які запитання
Натискаючи "Відправити" ви погоджуєтеся з наданням вашої інформації.